“Yaşasın Kadınlar” Sigortası

Hiçbir zorlukta pes etmeyen, hiçbir engel tanımayan kadınlarımızın yanındayız!

Financell Sigorta, ilk ürünü “Yaşasın Kadınlar” sigortasıyla faaliyetlerine başlıyor! Kadınlara özgü kanser türlerinden birine yakalanılması durumunda, finansal güçlüklere karşı güvence altına alırken, verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle manevi olarak da destekliyoruz. Üstelik sigorta kapsamında ücretsiz mamografi hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Financell Sigorta güvencesiyle Yaşasın Kadınlar Sigortası’na lansmana özel 15 Ocak 2019 tarihine kadar %20 indirimle sahip olabilirsiniz.

Yaş Aralığı
YAŞASIN KADINLAR 18 – 40 41 – 50 51 – 65
Yıllık prim (lansmana özel %20 indirimli) 80 TL 120 TL 160 TL
Yıllık prim 100 TL 150 TL 200 TL

“Yaşasın Kadınlar Sigortası”ndan faydalanmak için başvurunuzu SİM uygulamasından yapabilirsiniz.

Financell Sigorta Hayatımızda!

Turkcell’in finansal hizmetler alanındaki ürünleri hayatımıza girmeye devam ediyor. Şimdi de TechInsurance alanında faaliyet gösterecek “Financell Sigorta” hayatımızda… Financell Sigorta markasıyla sigorta acenteliği konusunda hizmet veren Turkcell Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., ferdi kaza, kadınlara özel kritik hastalıklar, cihaz koruma, fatura koruma ve seyahat gibi branşlarda müşterilerimizin kolayca ulaşabileceği sigorta ürünleri sunacak. Financell Sigorta’nın ürünlerinden faydalanmak için Turkcell müşterisi olmak gerekli değil.

Klasik sigortacılığın dışında, müşterilerimize özel tasarlanmış ürünlere ulaşabileceğiniz şirketimizin sağladığı avantajlardan tüm Turkcell kanallarında faydalanabilirsiniz. Financell Sigorta ile bir TechInsurance kuruluşu olarak sizlere basit ve hızlı bir hizmet sunarak hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde sizi daha fazla teknoloji ile buluşturup hayatınızı kolaylaştırmaya ve Türkiye’nin dijital yolculuğuna katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Akıllım Güvende Sigortası

“Akıllım Güvende Sigortası” ile beklenmedik durumlara karşı cihazınızı sigortalayarak sizleri güvence altına alıyoruz.

Akıllım Güvende Sigortası, cihazınızın kazaen hasara uğraması durumunda, Sigorta Sözleşmesinin hüküm ve şartları, teminat dışında kalan haller ve limitleri ile Elektronik Cihaz Sigortası Genel Şartları çerçevesinde, poliçede belirtilen azami sigorta bedeline kadar olmak üzere, cihazın onarılması ya da aynı veya hasarlı cihazın benzer teknik özelliklere sahip bir cihazla değiştirilmesi masraflarını tazmin eder.

Cihazın onarımı halinde, cihazın onarım masrafının %30’una (KDV dâhil) veya cihazın değiştirilmesi halinde, cihazın ilk satın alma anındaki herhangi bir indirime konu edilmemiş satış fiyatının (sigorta bedeli) %30’una (KDV dâhil) karşılık gelen kısmı kadar muafiyet uygulanmaktadır.

1 Kasım 2018 öncesi satın alınan sigortaların teminatları Gulf Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Bu tarihten önce alınan sigortalarla ilgili detaylı bilgiyi 0850 252 52 82 no’lu hattımızdan alabilirsiniz.

1 Kasım 2018 itibariyle satın alınan sigortaların teminatları BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Bu tarihten sonra alınan sigortalarla ilgili detaylı bilgiyi 444 9876 no’lu hattımızdan alabilirsiniz.

Fulltrip’de Financell Tatil Kredisi Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin dijital tatil platformu Fulltrip’de Financell ile hızlı ve evraksız Tatil Kredisi çok kolay. Financell’den daha önce kredi kullanmış veya şu an kullanmaktaysanız Fulltrip’de Tatil Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. 500 TL – 1000 TL arası kredi talepleriniz için 12 aya kadar, 1000 TL ve üzeri talepleriniz için ise 24 aya kadar vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit ödemeleriniz de çok kolay! Kredi ödemeleriniz Turkcell faturanıza yansıtılır. Kredi başvurunuzu https://www.fulltrip.com adresinden hemen yapabilirsiniz.

Financell Ödemeleriniz Paycell Uygulamasında!

Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformu Paycell uygulaması, bir telefon numarasıyla birbirinden farklı ödeme yöntemleri ve hayatını kolaylaştıran özellikler sunuyor. Paycell uygulamasıyla Financell ödemelerinizi görüntüleyebilir, bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. www.paycell.com.tr

Financell Kuzey Kıbrıs’da

Turkcell, “Turkcell Finansal Hizmetler” çatısı altında, Türkiye’nin teknoloji ihtiyacını karşılamaya yönelik sunulan finansal  çözümlerini yurtdışında da sunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta hizmete başlayan Financell, buradaki Turkcell mağazalarında yer alan teknolojik ürünlerin satın alınmasında finansman desteği sağlıyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell, Financell’in desteğiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun esnek ödeme opsiyonları sunuyor. Financell ile taksit seçeneklerinin yanında kullanıcılar dilerse bedelin bir kısmını peşin, kalan kısmını taksitlendirerek de ödeme yapabiliyor. Böylelikle hesaplarını yaparak baştan ödeyecekleri taksit tutarını kendileri belirleyebiliyor. Geri ödemeler ise faturalı hat sahiplerinin Turkcell Kuzey Kıbrıs faturalarına yansıtılıyor.

Müşteri Hizmetlerimiz BİP’te!

BİP üzerinden FINANCELL Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir, tüm soru, talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak için BİP’teki Keşfet alanından Bankacılık & Finans kategorisinden FINANCELL’i seçmeniz yeterli. Hafta içi 09:45-18:45 arasında faaliyet gösteren FINANCELL BİP Müşteri Hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Financell Kredim Güvende!

“Financell Kredim Güvende” ile hayatta oluşabilecek beklenmedik durumlara karşı Financell kredinizi sigortalayarak sizi güvence altına alıyoruz. Bu ürün kredi koruma sigortası olup, sadece krediniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sigorta teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Vefat: Vefat durumunda geçerli olan sigorta ile kalan kredi borcunuzun tamamı ödenir.
  • Kaza ve Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet: Tam ve daimi malul kalmanız halinde kalan kredi borcunuzun tamamı ödenir.
  • İstem Dışı İşsizlik: Aynı işverenle aynı iş yerinde en az 90 gün çalışırken herhangi bir kasıt ve kusurunuz olmaksızın işinizi istem dışı olarak kaybetmeniz durumunda, muafiyet* süresinden sonra devreye girer.
  • Geçici İş Göremezlik: T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, SGK ile anlaşmalı bir devlet ya da özel hastaneden temin edilecek geçici iş göremezlik raporu ile kaza neticesinde ya da hastalık sonucu geçici süre ile iş yapma yeteneğinizi kaybetmeniz durumunda, muafiyet süresinden sonra geçerlidir.
  • Gündelik Hastane Tazminatı: Kaza veya hastalık sonucunda; 3 günden daha uzun süre T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve SGK ile anlaşmalı bir devlet-özel hastanede gündelik hasta olarak tedavi altında bulunmanız halinde, muafiyet süresinden sonra yararlanabilirsiniz.

*Teminatların geçerli olması için poliçe başlangıç tarihi itibarıyla hesaplanacak 30 günlük bekleme süresini ifade eder. Bu sürede tazminat ödemesi yapılmaz.

Financell’den kredi aldıysanız ve yaşınız 18-67 (giriş yaşı) arasındaysa teminat kapsamına girersiniz.

Sigorta teminatları Financell’in yetkili acentesi olduğu BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı bilgiyi 0850 200 0532 Financell Müşteri Hizmetlerinden alabilirsiniz.