Financell Ödemeleriniz Paycell Uygulamasında!

Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformu Paycell uygulaması, bir telefon numarasıyla birbirinden farklı ödeme yöntemleri ve hayatını kolaylaştıran özellikler sunuyor. Paycell uygulamasıyla Financell ödemelerinizi görüntüleyebilir, bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. www.paycell.com.tr

Financell Kuzey Kıbrıs’da

Turkcell, “Turkcell Finansal Hizmetler” çatısı altında, Türkiye’nin teknoloji ihtiyacını karşılamaya yönelik sunulan finansal  çözümlerini yurtdışında da sunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta hizmete başlayan Financell, buradaki Turkcell mağazalarında yer alan teknolojik ürünlerin satın alınmasında finansman desteği sağlıyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell, Financell’in desteğiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun esnek ödeme opsiyonları sunuyor. Financell ile taksit seçeneklerinin yanında kullanıcılar dilerse bedelin bir kısmını peşin, kalan kısmını taksitlendirerek de ödeme yapabiliyor. Böylelikle hesaplarını yaparak baştan ödeyecekleri taksit tutarını kendileri belirleyebiliyor. Geri ödemeler ise faturalı hat sahiplerinin Turkcell Kuzey Kıbrıs faturalarına yansıtılıyor.

Müşteri Hizmetlerimiz BİP’te!

BİP üzerinden FINANCELL Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir, tüm soru, talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak için BİP’teki Keşfet alanından Bankacılık & Finans kategorisinden FINANCELL’i seçmeniz yeterli. Hafta içi 09:45-18:45 arasında faaliyet gösteren FINANCELL BİP Müşteri Hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Financell Müşterilerine Paycell Hediye Para

Financell ile kontratlı akıllı telefon alan herkese Paycell’den hediye ve indirimler!

Kontratlı cihaz alan her müşterimiz App Store ve Google Play Store’da kullanabileceği, 50 TL paraya, 12 boyunca ayda sadece 3 TL ödeyerek 36 TL’ye 20 TL paraya 12 ay boyunca ayda sadece 1 TL ödeyerek 12 TL’ye sahip olabilir. 5 TL Hediye Para ise müşterilerimize HEDİYE !

Detaylı bilgi Financell Müşteri Hizmetlerinde!

Financell Kredim Güvende!

“Financell Kredim Güvende” ile hayatta oluşabilecek beklenmedik durumlara karşı Financell kredinizi sigortalayarak sizi güvence altına alıyoruz. Bu ürün kredi koruma sigortası olup, sadece krediniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sigorta teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Vefat: Vefat durumunda geçerli olan sigorta ile kalan kredi borcunuzun tamamı ödenir.
  • Kaza ve Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet: Tam ve daimi malul kalmanız halinde kalan kredi borcunuzun tamamı ödenir.
  • İstem Dışı İşsizlik: Aynı işverenle aynı iş yerinde 12 aydan kısa sigortalar için aralıksız en az 90 gün, 12 ay ve üzeri sigortalar için aralıksız en az 180 gün çalışırken herhangi bir kasıt ve kusurunuz olmaksızın işinizi istem dışı olarak kaybetmeniz durumunda, muafiyet* süresinden sonra devreye girer.
  • Geçici İş Göremezlik: T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, SGK ile anlaşmalı bir devlet ya da özel hastaneden temin edilecek geçici iş göremezlik raporu ile kaza neticesinde ya da hastalık sonucu geçici süre ile iş yapma yeteneğinizi kaybetmeniz durumunda, muafiyet süresinden sonra geçerlidir.
  • Gündelik Hastane Tazminatı: Kaza veya hastalık sonucunda; 3 günden daha uzun süre T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve SGK ile anlaşmalı bir devlet-özel hastanede gündelik hasta olarak tedavi altında bulunmanız halinde, muafiyet süresinden sonra yararlanabilirsiniz.
*Teminatların geçerli olması için poliçe başlangıç tarihi itibarıyla 6 ve 9 aylık sigortalar için 40 günlük, 12 ay ve üzeri sigortalar için 90 günlük bekleme süresini ifade eder. Bu sürede tazminat ödemesi yapılmaz. Financell’den 6 ay ve üzeri vadeyle kredi aldıysanız ve yaşınız 18-67 (giriş yaşı) arasındaysa teminat kapsamına girersiniz. Sigorta teminatları Financell’in yetkili acentesi olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgiyi 0850 200 0532 Financell Müşteri Hizmetlerinden alabilirsiniz.